Testowanie bielizny termoaktywnej
Testowanie bielizny termoaktywnej
Foto
Foto
Foto
Foto.

Dostaliśmy bieliznę termoaktywną do testowania podczas nurkowania- dobra jakość, oddaje pot na zewnątrz, dobrze chroni przed utratą ciepła, nie ogranicza ruchów- produkt godny polecenia.

Kolekcja nurkowa firmy KWARK
 
Od wielu lat robimy ciepłą bieliznę, tzw. first layer, do różnych, bardzo trudnych warunków. Takim specyficznym i wymagającym środowiskiem jest wnętrze suchego skafandra nurkowego.

Specjalnie dla miłośników nurkowania przygotowaliśmy kilka modeli czapek, które świetnie się sprawdzą w różnych sytuacjach. Mamy w ofercie dwa rodzaje nurkowych skarpet, z Polartec Aquashell i z Powerstretch Pro. Niezastąpione są także dwa modele rękawiczek do nurkowania w suchym skafandrze: rękawiczki z Powerstretch Pro i rękawiczki z Windblock. Obie dzianiny to topowe, techniczne rodzaje Polartecu.

UBRANIA DO NURKOWANIA
Szczegółowe informacje o materiałach, które wykorzystujemy, i ich zastosowaniach znajdziesz w artykule:
Co wybrać
RĘKAWICE
Rękawiczki z Powertsretch Pro spodobają się osobom, dla których najważniejsza jest precyzja i sprawność manualna. Te z Polartec Windblock są najlepszą alternatywą w sytuacjach, kiedy najważniejsze jest ciepło.
SKARPETY
Skarpety z Powerstrecha są cieńsze i bardziej miękkie. Dobrze przylegają, nie uciskają i nie zsuwają się. Skarpety z Aquashell to bardziej techniczny produkt.
CZAPKI
Przez głowę tracimy ok 30% ciepła. Już chwilę po zdjęciu neoprenowego kaptura mokra głowa bardzo szybko marznie i wychładza cały organizm. Co gorszA, można się łatwo przeziębić, a każdy, nawet niewielki katar uniemożliwia dalsze nurkowanie.

BIELIZNA
Mamy w ofercie kilka różnych rozwiązań bielizny pod suchy skafander (i po nurkowaniu)...

Przeczytaj więcej

 

Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja