Turystyka nurkowa
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Nyskie Centrum Nurkowe Dive Tech Professional organizuje wyjazdy nurkowe na ciekawe akweny w całej Polsce oraz wraki Bałtyku. Zapraszamy wszystkich na wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji, Norwegii, Austrii i Niemiec.

Kurs jest wstępem do zwiedzania świata podwodnego w dobrym towarzystwie podczas wypraw nurkowych. Naszym celem jest stworzenie środowiska ludzi, którzy razem spędzają aktywnie wolny czas na wyprawach w najciekawsze zakątki świata.

Jeśli jesteś już doświadczonym nurkiem czy też dopiero nowicjuszem, otworzymy przed Tobą najciekawsze miejsca do nurkowania na świecie, w którym zaspokoisz swoje najbardziej wyrafinowane wymagania nurkowe.
Od wielu lat realizujemy marzenia łącząc pasję nurkowania i podróże, poznawanie ciekawych miejsc, wspólne wyjazdy, nie tylko na drugi koniec świata, ale i na uroczy weekend nad polskimi jeziorami.

Równocześnie każde nurkowanie turystyczne wzbogaca praktykę nurkową zwłaszcza, jeżeli można skorzystać z wiedzy i doświadczenia instruktorów prowadzących nurkowanie, którzy w razie potrzeby pomogą lub uatrakcyjnią nurkowanie.
Nasza oferta skierowana jest również dla firm poszukujących oryginalnych pomysłów na imprezy integracyjne dla swoich pracowników i partnerów handlowych. Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy zespołu, ponieważ nurkowanie opiera się na wzajemnym zaufaniu i pomocy.

Organizując turystykę nurkową zadbaliśmy również o ofertę dla osób nie nurkujących oraz dla rodzin z dziećmi. Specjalizujemy się w wyjazdach rodzinnych- nurkowanie powiązane z wczasami rodzinnymi.

Nurkowanie może być uzupełnieniem wczasów, na których aktywnie wypoczywa rodzina oraz znajomi.

Stale poszerzamy ofertę proponowanych przez nas miejsc wypraw o nowo odkrywane kierunki. Za granicą współpracujemy z wybranymi bazami i centrami nurkowymi wyposażonymi w nowoczesne łodzie, profesjonalne zaplecze i doświadczonych przewodników.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.


Więcej w dziale wyjazdy>>

Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja